Tarne

Tarne

Kaupa tarnime üksnes Eestisse. Kauba paneme teele ühe päeva jooksul ja teel olev kaup jõuab sihtkohata üldiselt 1-2 päeva jooksul.

Kauba tellimine DPD pakiautomaati – 3 €
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.dpd.com

PANEME KAUBA TEELE: 1 tööpäeva jooksul

TEEL OLEV KAUP TARNITAKSE : 1-3 tööpäeva jooksul

Tagastused

Kui oled oma tellimuse kätte saanud, kuid ei ole mingil põhjusel rahul, võid 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest kauba tagastada ning me tagastame kauba ja tasutud saatmiskulude maksumuse. Saatmiskulud tagastame proportsionaalselt tagastatud kaubale. See tähendab, et kui tagastad kogu tellimuse, tagastame ka saatmiskulu täies ulatuses. Kui tagastad aga tellimusest osa, siis tagastame ka saatmiskulust osa (näiteks, kui tagastad kolmest tellitud asjast ühe, siis tagastame saatmiskulust ühe kolmandiku). Kui kauba kättesaamisest on möödunud rohkem kui 14 kalendripäeva, siis tooteid enam tagastada ei saa. Raha tagastatud toodete ja tasutud saatmiskulude eest hüvitame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

Kuidas tagastamine füüsiliselt käib?

Kui tellisid paki DPD-ga, siis tagastamiseks pead valima lihtsalt valima endale sobiva pakiautomaadi teenuse osutaja, kelle pakiautomaat asub Antslas ja asetama paki teele Varok oü nimele (kontakttelefon +372 53459065). Tagastamiskulud kannab klient ise tagastamisel ja neid ei hüvitata.

Tühistamine

Tellimuse saab tühistada kuni tellimust ei ole teele pandud. Tellimuse tühistamiseks saada meile palun teavitus e-posti aadressile: info@varok.ee. Meile kirjutades lisa palun oma tellimuse üksikasjad, mis aitavad meil tellimust tuvastada, sealhulgas oma nimi, aadress ja tellimuse number. Lepingu tühistamisel tagastatakse Sulle tellimusega tasutud toodete eest makstud summa ja tasutud kättetoimetamise kulu.

Võta meiega ühendust

Kui Sul on tarne, tühistamise või tagastamise kohta küsimusi, võta ühendust meie kasutajatoega, saates kiri e-posti aadressile info@varok.ee

Käesoleval lehel olevaid tingimusi värskendati viimati 13 november 2020.